Objednávka přepravy zásilky

Mezinárodní expresní přeprava zásilek i dokumentů v oblasti B2B i B2C. Přeprava do Evropy, vnitrostátní i do celého světa. Poskytujeme logistiku na míru dle potřeb zákazníka, přepravu v teplotním režimu, balení, přepravní obaly, skladování, možnost objednávání online.

Objednání expresní přepravy online GO! – to je mezinárodní expresní přeprava zásilek a kurýrní služba. Mezinárodní kurýr – doručujeme do všech zemí světa. Společně nalezneme řešení v přepravě vašich zásilek a balíků. Kurýrní zásilky doručujeme do 24 hodin do okolních a západních zemí. Víme, že váš čas je vše! Máte dotaz k přepravě Vašich zásilek, chcete přepravit zboží. Zeptejte se nás – zadejte poptávku po přepravě. Rychle Vám odpovíme. Děkejeme.

DORUČENÍ DO 24 HODIN:
Vaše zásilky doručíme do druhého pracovního dne jak do většiny států Evropy, tak i v rámci ČR.

Doprava – přeprava – logistika – Info – objednávka přepravy zboží, palet, balíků, zásilek i dokumentů.

GO! EXPRESS & LOGISTICS zajišťuje přepravní logistické služby pro celý svět. Je expresním rychlým přepravcem pro veškeré zásilky se zbožím, paletami se zbožím. Provádí ekonomické doručování balíčků, balíků i kusových zásilek i dokumentů. Ať už se vaše firma zaměřuje na biotechnologie, farmacii, strojírenství, automobilový průmysl, elektrotechniku, potraviny nebo jste B2B/B2C e-shop či distributor, společně najdeme řešení v mezinárodní přepravě zásilek. Firma nově navázala spolupráci se společností Shippypro.com, která všem klientům usnadní posílání zásilek! Shippypro pro e-shop znamená jedno rozhrání, kde může sledovat a spravovat všechny zásilky najednou! Je to nadnárodní platforma, která nabízí propojení do mnoha distribučních sítí. Poskytuje velké komunikační výhody, protože zákazník nemusí řešit své zásilky přes jednotlivá rozhraní, ale vše komunikuje rovnou v rámci jednoho systému.