Skladování s GO! v Praze – Hostivicích

Známou Nerudovskou otázku “Kam s ním” v minulosti řešila společnost GO! Express & Logistics několikrát. Zásadní změna nastala v roce 2017, kdy se společnost přestěhovala do prostoru logistického centra v Hostivicích, které splňovalo všechny jejich požadavky. Logistické centrum je v Hostivicích, proto má vynikající obslužnost jak z dálnice, tak i z nedalekého Letiště Václava Havla, kam jsou dopravovány některé zásilky ze vzdálenějších destinací.

Společnost má k dispozici 700 paletových míst na 900 m2. Další nespornou výhodou je i dostupnost industriálních zón, kde sídlí řada významných tuzemských a zahraničních výrobců. GO! Warehouse je jedno z dalších speciálních řešení, to nejnovější z nabízené škály služeb.

Tohle logistické centrum, které slouží jako hlavní přepravní uzel pro Českou republiku a celkově pro celý CEE region, nabízí i další logistické služby, například jde o kompletaci zásilek, přebalení, zabalení zásilek a podobně. Není problém kompletace zásilky, která se sestává z jednotlivých částí, které jsou přepraveny z různých částí světa či naší země. V rámci skladování je tu zajištěna inventarizace, pravidelný reporting s fotodokumentací a zákazníci si také zvykli na využívání speciální high-value zóny, kde je zboží pod neustálou kontrolou a zvláštním zabezpečením. V celém objektu je udržována teplota 25°C.

Samozřejmostí pro poskytování prvotřídních služeb je moderní technické vybavení, odborně proškolený a ochotný personál, a především flexibilita nabízených i poptávaných řešení. Pro společnost GO! Express & Logistics je každá nová zakázka výzvou, protože stále je na prvním místě zákazník a společně nalezené řešení, které vede k oboustranné spokojenosti. GO! Warehouse je řešení určené pro skladování zboží s přidanou hodnotou.

GO! Express & Logistics je mezinárodní společnost zabývající se expresní přepravou a logistikou. GO! Express je poskytovatelem expresní přepravy všech druhů zásilek od dokumentů po těžší balíky ve 220 zemích světa. V České republice působí od roku 2002, aktuálně s centrálou v Praze – Hostivici a pobočkami v Praze, Brně a Plzni.

Vybavenost skladu v Praze Hostivicích: 

  • 5 vstupních bran
  • 3x malé pro pickupy
  • 1x velkou na dodávku do 3,5t
  • 1x rampa na kamion
  • paletová místa až do výše 11 metrů
  • dočasný celní sklad
  • ve skladu je udržována minimální teplota
  • vysokozdvižný vozík
  • zaškolený personál

Skladování s GO! v Praze – Hostivicích